PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل صوتی خودهیپنوتیزم برای تجسم خلاق

rahnama
Sunday 08 January 12, 12:09 AM
با سلام
عزیزانی که دوست دارند تجسم خلاق رو عملی تمرین کنند
یک فایل صوتی اماده کردم که با گوش دادن به اون می تونید سریع به حالت خلسه یا همون هیپنوتیزم برید و در حالت خلسه می تونید همه مشکلات شخصیتی و درونی رو که دارید از بین برده و صفاتی رو که دوست دارید جایگزین اون کنید ...
روانشناسان هیپنوتیزم رو کلید شخصیت و ضمیرناخودآگاه معرفی کردند که با استفاده از این کلید می توان به ضمیرناخودآگاه یا همون غول چراغ درون دست یافت
مثلا می تونید با رسیدن به حالت خلسه و تسلط بر ضمیرناخودآگاه این قابلیت ها رو در خودتون تقویت کنید
افزایش ثروت و میزان درآمد– افزایش تمرکز حواس – افزایش سرعت در یادگیری و موفقیت در امتحانات- تقویت اراده و پشتکار – افزایش اعتماد به نفس و علاج کمرویی - معالجه بدخوابی - رهایی از ترس ها - افزایش قدرت جسمی و روحی -تقویت حافظه – درمان چاقی و لاغری و...
و مهمترین از اون که بچه های اینجا دنبالش هستند تجسم خواسته ها و آرزوهایی که دارند...

حالت هیپنوتیزم هم اون چیزی نیست که بعضی ها از اون واهمه دارندبرای درک بهتر این حالت کافیه حالت بین خواب و بیداری صبح رو که تازه از خواب پا می شید رو تصور کنید که توی اون حالت نه خواب خوابید چون صداهای اطراف رو می شنوید و نه بیدار چون پلکاتون کاملا سنگینه و اگه حواستون نباشه فوری به خواب می رید و ممکنه کار یا کلاستون دیر بشه!
در این حالت که گفته شد تلقینات و تجسمات خلاق سریعتر و بهتر جواب داده و شما زودتر به نتیجه ای که می خواید می رسید.

این فایل صوتی رو که با صدای استاد سالم جعفری (متخصص هیپنوتیزم و ماورا) ضبط شده رو دانلود کرده بعد اونو روی موبایل یا mp3player ریخته و در حالت آرامش گوش بدید.
سایت سازنده فایل: bineshmavara.com

تنها کاربران عضو شده می توانند لینک را ببینید (تنها کاربران عضو شده می توانند لینک را ببینید)

azime20
Monday 08 July 13, 05:51 PM
خیلی خیلی ممنون چند روزه دارم دنبال همچین چیزی میگردم_ لطفا اگه مورد دیگه ای هم دارین حتما بذارین:idea:

michael
Friday 12 July 13, 05:17 AM
tnax a lot

ssssss
Tuesday 20 August 13, 11:47 AM
:047:عالي بود مرسي

سورن
Tuesday 20 August 13, 02:50 PM
به ماشین هم ربط داره؟

setare1367
Thursday 26 December 13, 01:31 AM
بسیار سپاسگذارم
واقعا به درد بخور بود ممنون

mostafa matin
Sunday 05 January 14, 10:12 AM
بسیار عالی دوست عزیز خیلی کارت درسته ممنون

maryami00075
Tuesday 22 April 14, 11:38 PM
من نتونستم دانلود کنم چرا ؟ میشه یه بار دیگه لینک دانلود بدین ؟؟؟؟؟

رابین *
Wednesday 04 June 14, 05:29 PM
خیلی خیلی ممنون
دربدر دنبالش بودم
متشکرم :pr (24)::pr (24):

ia1300
Saturday 15 November 14, 11:59 AM
سلام
دوستان کمک کنند چه طور می توان فیل صوتی را دانود کنم ممنون